שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

Medan4U - יצחקי מדן

לפרטים ויצירת קשר

שלי גינזבורג

לפרטים ויצירת קשר

חברות המתמחות בקרנות פנסיה

כל אחד מודע לחשיבותה של קרן פנסיה אשר תאפשר לו לקבל קצבה חודשית בגובה מסוים לאחר גיל הפרישה. רוב האנשים מתמקדים בכך שתהיה להם קרן פנסיה אך הם אינם מודעים לגבי חשיבות סוג הקרן המתאימה להם. כאן נכנסות לתמונה חברות שעיקר התמחותן היא בקרנות פנסיה.
 

ההבדל בין משווק ליועץ פנסיוני

חשוב להבחין בין כמה בעלי מקצוע אשר "משווקים" ועוסקים בתחום זה וזאת על מנת להבין את ההבדל בין חברות המתמחות בקרנות פנסיה לבין משווקים ויועצים עצמאיים.
משווק פנסיוני- כאן מדובר בעיקר על סוכן ביטוח שמשווק תוכניות פנסיוניות. כאן אתם תשלמו ישירות לחברות הביטוח והמשווק ירוויח בהתאם לעמלה אותה תשלמו לחברה. החברה היא זו שתשלם לו.
יועץ פנסיוני- גם כאן היועץ מתוגמל על ידי חברת ההשקעות, רק שכאן העמלה מוגדרת מראש ועומדת על עשרים וחמישה אחוזים מסכום הצבירה של כל אחד מהלקוחות להם הוא סיפק ייעוץ.
יועץ פנסיוני פרטי- קיימים יועצים רבים אשר פועלים בצורה עצמאית. כאן היועץ יגבה מהלקוח דמי ייעוץ באופן ישיר.
 

ההבדל בין חברות לבין יועצים עצמאיים

יש לקחת בחשבון כי כאשר אתם מחליטים לפנות אל בית השקעות המספק שירותי ייעוץ פנסיוני, אתם מקבלים החלטה לקבל שירות מחברה גדולה שעיקר המוניטין שלה בא לידי ביטוי במומחיות היועצים שלה, בהצלחותיהם ובניסיונם העשיר. כל חברה המעניקה שירותים פיננסיים מבצעת סינון קפדני ושוכרת את הטובים ביותר. בנוסף, חברה יכולה להציע לכם מגוון רחב של שירותים, כאשר כל שירות יוענק על ידי אדם בעל ניסיון רב בתחום. יועץ פנסיוני עצמאי לעומת זאת אמנם ישתלם לכם יותר מבחינת ההוצאה הראשונה, אך השאלה שלכם צריכה להיות האם הוא יכול להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. כאן תצטרכו לבצע עבודת בירור מקצועית ולבחור ביועץ פנסיוני הטוב ביותר, אשר קרוב לוודאי יגבה דמי ייעוץ בהתאם.
 

שירותי ייעוץ פנסיוני

כל חברה גדולה המתמחה בכל הקשור אל קרנות פנסיה תציע לכם את השירותים הבאים:
  • תיק פנסיוני- החברה תיקח אחריות להרכבת התיק הפנסיוני המתאים ביותר לצרכים שלכם וזאת בהתאם לכל התוכניות והמסלולים המוצעים באותה תקופה בשוק הקרנות.
  • בחינת הקיים- היועץ יבחן את התיק הפנסיוני הקיים ויאמר לכם האם תיק זה משרת אתכם בצורה אופטימאלית. הוא ינתח את התוכניות השונות שלכם וימליץ לכם על שיפורים.
  • ביטוחים- אם יש לכם ביטוח מנהלים המשלב פנסיה וביטוחים שונים או אם החלטתם לרכוש תיק פנסיוני הכולל קרן פנסיה וביטוחים מאחת החברות. היועץ הפנסיוני יבחן את כל הביטוחים הקיימים וזאת בהתאם למצבכם הכלכלי, הסטאטוס שלכם ומצבכם הבריאותי ויאמר לכם האם המרכיבים הביטוחיים משרתים אתכם בצורה הטובה ביותר, או שמא מומלץ לבצע שינויים מסוימים.
  • מקום עבודה- ישנן פעמים בהן אנו עוזבים מקום עבודה ועוברים למקום עבודה אחר. כאן היועץ יעזור לכם בכל הקשור אל כספי הפיצויים המגיעים לכם וכן ימליץ לכם האם כדאי לכם להמשיך עם אותה קרן פנסיה בחברה החדשה או לבחור בקרן הפנסיה אותה היא מציעה לכם. בנוסף, היועץ יוכל לעזור לכם בכל הקשור אל צעדים נכונים בשלב הפרישה.
  • דברים נוספים- המטרה של היועץ הוא לספק לכם את השירות הטוב ביותר, דהיינו לחסוך לכם כסף על ידי ייעוץ נכון בדבר דמי הניהול והקטנתם, מקסום של הטבות המס המגיעות לכם וכן אפשרות לליווי לאורך זמן.
 

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר

לרזות בכיף עם יהודית

לפרטים ויצירת קשר