שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

ריקי גוטמן

לפרטים ויצירת קשר

יניב ממון - ייעוץ מדעי ואימון כושר

לפרטים ויצירת קשר

sky- סברה קארפ - יעוץ תדמית

לפרטים ויצירת קשר

ייעוץ עסקי גלובלי

מאמר זה יתמקד בשתי חברות בינלאומיות שעיקרן הוא שירותי ייעוץ עסקי גלובלי. היתרון של חברות אלו הוא שהן מעודכנות בכל פיסות המידע הרלוונטי הקשור אל השווקים העולמיים וערוכות לייעץ ללקוחותיהם תוך מבט כולל וניתוח אנליטי חכם אשר נדלה מאינפורמציה שנאספה מסניפים אחרים של החברה בעולם. בנוסף, חברות אלו אשר לעיתים כוללות כמות גדולה של יועצים עסקיים מנוסים ובעלי מוניטין ואנשי מקצוע נוספים הקשורים אל ראיית חשבון, כלכלה ועוד, ולכן הן יכולות לתפור עבור הלקוח שלהם את התוכנית העסקית ולהעניק לו את הייעוץ העסקי הרחב והמושכל ביותר.
 

קהל היעד של ייעוץ עסקי גלובלי

בישראל קיימים עסקים וחברות רבות אשר מנהלים קשרי מסחר ופעילים בשווקים הבינלאומיים ברחבי העולם.
ההצלחה של אלו מתבססת על קבלת ההחלטות הנכונות באשר לביצוע פעולות עסקיות שונות בהתבסס על אינפורמציה עסקית מהימנה ועדכנית לגבי שווקים עולמיים אלו ואחרים המתבססים על איסוף נתונים ומחקרים.
חברות ייעוץ עסקיות גלובליות, כמו למשל מקינזי, הן אלו אשר יהיו אחראיות על איסוף אותה אינפורמציה וייעוץ עסקי חכם בהתבסס עליה. קהל היעד העיקרי של חברות אלו הוא חברות ממשלתיות וחברות פרטיות גדולות.
 

חברות ייעוץ עסקי- מה הן יכולות להעניק לחברה שלכם?

  • דו"חות- חברות ייעוץ עסקי בינלאומיות מעסיקות אנליסטים ואנשי מקצוע רבים אשר יכולים לספק לחברה שלכם דו"חות אודות המגמות בשוק העולמי, תחרות בין חברות מובילות באותו תחום בו החברה שלכם עוסקת, הביקוש ועוד.
  • שאילתות ספציפיות- ניתן לבקש מהאנליסטים של חברת הייעוץ אינפורמציה לגבי שאילתות מסוימות הנוגעות ספציפית למוצרים או שירותים בהם החברה שלכם מתמחה.
  • ייעוץ עסקי- החברות יספקו לכם יועצים עסקיים מהשורה הראשונה. כל היועצים הם בעלי ניסיון ומוניטין וידריכו את החברה שלכם בצורה מסודרת לגבי יישום של הצעדים בתוכנית העסקית שלכם, אילו שינויים דרושים ואינפורמציה מקוונת בהתאם למקורות מידע בשוק העולמי, דבר אשר יכול להשפיע באופן ניכר על פעולות מסוימות בחברה. בנוסף, הם יכולים לאתר בעיות בחברה, לייעץ בנושא פיתוח משאבים ולהציע מגוון פתרונות חכמים.
 

חברות מקינזי ו- BCG העולמיות

חברת מקינזי הינה חברת הייעוץ העסקי האסטרטגי הבינלאומית הגדולה ביותר בעולם. חברה זו מאגדת כמאה סניפים במדינות שונות ברחבי העולם, כולל סניף בישראל. השירותים העיקריים בגינן פונות חברות מובילות בשוק הישראלי אל חברה הם ייעוץ תפעולי, ייעוץ אסטרטגי, גיוס אשראי ועוד. היתרונות של חברת ייעוץ בינלאומית זו באה לידי ביטוי בכך שהיא החברה המוכרת ביותר ברחבי העולם לשירותי ייעוץ עסקיים והממצאים שלה אמינים. אין חברה ישראלית המספקת שירותי ייעוץ עסקי אשר יכולה להתחרות בידע העצום של מקינזי והמומחים אשר מועסקים בה וכמובן החברה היא בעלת קשרים בינלאומיים ענפים, דבר אשר מהווה יתרון לכל חברה אשר מחליטה להשתמש בשירותיה.
חברה בינלאומית נוספת אשר מציעה שירותי ייעוץ עסקיים היא חברת BCG אשר מפעילה כשבעים משרדים ביותר מארבעים מדינות בעולם והלקוחות שלה כוללים משרדי ממשלה, חברות ישראליות גדולות (ראש הממשלה של ישראל, מר בנימין נתניהו) הוא אחד הבוגרים של חברה זו.
 

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר

" לנשום" לחיות מתוך שמחה

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר