שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

שבא-שורש באדם- יועץ אישי

לפרטים ויצירת קשר

סנדרה אליאש- מנהלת מרכז הַלֵּל

לפרטים ויצירת קשר
סלבה גרודזינסקי.

החיים זה לא הכל.

נכתב ע"י: סלבה גרודזינסקי. בתאריך 23/04/2013

 בוקר של שבת, מוקדם. אימון בחדר כושר הפך לחלק מסדר היום ולחלק בלתי נפרד מהחיים. לכל אחד מאתנו תפיסה שונה בנושא של " להתאמן בחדר כושר". יש כאלה שמבקרים בגלל ששילמו כסף בתקווה להירתם לאימונים, אבל זה לא קורה. כתוצאה מזה, שילמתי ולא ביקרתי או "לא נהניתי". ו…יש גם אחרים, כאלה שקמים מוקדם בבוקר או אחרי יום עבודה עם עייפות ובאים לקחת מנת אנרגיה חדשה, טרייה ובריאה. לקבוצה הזאת יש משהו, שבשביל זה הם מבקרים בחדר כושר, מבקרים בהתמדה, לפי ימים, עם משמעת גבוהה. "איך אתה מצליח ? , מה גורם לך לבוא לחדר כושר בכל שעה שקבעת ?, איך אתה מסתדר כשיש הרבה אנשים ?" – אלה ועוד שאלות שונות אנשים שואלים אותי ואת חברי. כן, עבורנו זו כבר לא השאלה. "משהו" הזה הוא מוטיב שמוביל אותנו לחוות אותו , ליהנות מחוויית האימון. בעצם חוויה היא בתוך התחושה שלך, בתוך השגת אותה מטרה שקבעת לעצמך. כל מי שמגיע לאימוני כושר או חוגים , הוא/היא , מגיע כדי לקבל תוצאה אישית שלו – בריאותיות או אסתטיות. תוצאות אלה הן: הרזייה , שיפור במרכיבי הדם, שיפור תיפקוד של לב, עיצוב גוף. ידוע שאימונים ספורטיביים משנים מצבי רוח, מאריכים פעילות אקטיבית במשך היום ועוד. בנוסף להכל יש עוד אספקט מעניין בחדר כושר – סביבה. זוהי סביבה של אנשים אקטיביים, ממוקדים. זו סביבה של אנשים אופטימיים, שמוכנים, לעזור, לכוון אותך. אנשים עושים את המקום. זה מקום מצוין לנטוורקינג ( לאנשי עסקים). זה מקום מעולה ללמידה והעשרה עצמית.
 
השתתפתי בשיחה שממנה בהחלט חיזקתי תובנה או כלל שאותו אני מלמד. עומר דיבר עם נטע, שאל אותה, למה היא לא באה בבוקר לרוץ אתו , כמו שהיא הבטיחה יום לפני. בתשובתה נטע הציגה הרבה סיבות ( חבילת תירוצים) ולא היה דבר על כוונתה לרוץ אתו או להודיע שהיא לא תבוא. כמובן, לא היו כאן האשמות. השיחה המשיכה בצחוקים וסימפטיה הדדית. אתם מחכים לתובנה ? כן-כן , אני זוכר להגדיר את זה. נטע הבטיחה לחברה לרוץ אתו, רק היא לא ממש התכוונה לזה. היא לא נתנה משמעות, כובד מחשבתי לזה שהיא עומדת אחרי המילה שלה. היא לא הייתה ממוקדת במעשה שעליו נתנה את הבטחתה. נטע ( שם בדוי) בחורה מצויינת – סטודנטית, אינטליגנטית, ספורטאית.
 
כך אנחנו חיים, כך אנחנו מתנהלים ומעבירים את חיינו (לא מנהלים אותם). לא ממש מתכוונים למה שאומרים, מבטיחים ולא מקיימים, מכוונים את עצמנו ללא מיקוד. התובנה שאני רכשתי היא: ניהול חיים בכוונה לפעולה ממוקדת, חשיבה על מטרה, מובילה להשגתה.
 
ומה אתם חושבים על זה ? אפשר לשנות את החיים? השאלה היא " מה אתם רוצים לשנות? ו – מתי ?
 
כנראה החיים זה לא הכל, החיים זה הרבה יותר. זה כל מה שהם כוללים בתוך הקטע שבין תחילתם לבין סופם.
 
אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף, לקבל תשובות לשאלות נוספות או אתם רוצים לשתף פעולה עמנו, אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון : 052-7087937.
 
בקרו באתר : http://dalcoaching.co.il/ ובעמוד ה- Facebook https://www.facebook.com/ .

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר