שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

אולגה-יועצת איכות

לפרטים ויצירת קשר

דלית אליהו בורנטין

לפרטים ויצירת קשר

אשר אלבז עיצוב באדריכלות

לפרטים ויצירת קשר
'

איך להתחיל עם בחורה

בחזרה לפורום

איתי שלום באשר לשאלתך אני אפתח ואסביר בכמה מילים מה היא תדמית. תדמית היא מה אתה משדר ומה אחרים קולטים. היא מורכבת קודם כל מהדימוי העצמי והערכה העצמית ואחר כך משילוב של מסרים בלתי מילוליים ומסרים מילוליים. כלומר מההופעה והלבוש, המחוות הקטנות, שפת הגוף והמבע הקולי. כלומר מה שאתה משדר לסביבה קשור יותר באיך, מאשר במה אתה אומר. כך שלמעשה מה שאתה אומר לנערה הוא רק 7% מהמסר שאתה מייצר כשאתה מנסה להתחיל איתה. ההצעה הראשונה שלי, זה להסתכל מסביב. שים לב לבנים האחרים בכיתה. הסתכל על שפת הגוף שלהם. איך הם הולכים. איך הם עומדים אל מול הבנות, איך הם מסתכלים עליהן. איך הם מתנהגים איתן. אם יש משהו שמתאים לך תנסה לסגל לעצמך, תתחיל ליישם לא על הבנות בבית הספר אלא על אנשים קרובים מחוצה לו. שים לב גם לטון הדיבור שלהם, לגובה הקול, הניגון הכללי של המילים. תסתכל מה בדיבור שלהם עושה את זה לבנות ותבדוק איך זה בהשוואה אליך. מה שאתה יכול תאמץ ותעשה לזה התאמה אל האישיות שלך. החדשות הטובות שיפור התדמית ובניית תקשורת בין אישית טובה ומקדמת הם דבר נרכש. אם תנסה ולא תצליח לבד. תפנה אלי אני בטוחה שבמספר קצר של מפגשים אני יכולה לסייע לך לעשות את הכיוונונים הנדרשים. ההצעה הטובה ביותר שאני יכולה לתת לך היא תעיז. תציע לה לצאת איתך, אתה הרי לא בטוח שהיא לא אוהבת בנים כמוך, אתה לא יודע מה באמת היא חושבת עליך, לכן נסה להציע לה להיפגש אתך, עשה זאת לא כשהיא מוקפת בהרבה אנשים, כשהיא עם חברה אחת או לבד עם עצמה. תחשוב מה אתה יכול להפסיד. הלא כלומר הסרוב כבר אצלך. לא תציע לא יצאת איתה. אם תנסה רק תרוויח. אולי היא תסכים ואולי לא. בהצלחה אשמח לשמוע מה קרה. אם אתה מרגיש ורוצה אתה יכול ליצור איתי קשר גם טלפוני המשך יום מקסים סברה קארפ יועצת תדמית אישית ועסקית מנהלת הפורום. מרצה ומנחת סדנאות בנושא הרושם הראשוני והתדמית האישית תקשורת בין אישית והצגה עצמית נכונה. ייעוץ אישי לבניית תדמית ופרזנטציה אישית. בקרו באתר שלי : www savra-sky.com מייל: savra@savra-sky.com טל: 0545642283
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר