שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

אורן מזרחי

לפרטים ויצירת קשר

שלמה רוטשילד - מאמן אישי וניהולי

לפרטים ויצירת קשר

טקטרנדס יעוץ וניהול בע''מ יעוץ עסקי כלכלי וארגוני

לפרטים ויצירת קשר
'

נימוס האם הוא באמת חשוב בחיים האישיים והעסקיים?

בחזרה לפורום

הבוקר נשאלתי שוב האם אני מייעצת בנושא: נימוסים בעבודה ונימוסי שולחן, התשובה הייתה כמובן כן. ומיד באותה נשימה נשאלתי האם להיות מנומס זה באמת חשוב? האם באמת יש לזה השלכות על החיים האישיים והמקצועיים? מאחר וזו שאלה שאני נשאלת שוב ושוב. בחרתי לכתוב כמה מילים על הנושא. נימוס נועד בעצם לכבד את הזולת. נימוס נועד להראות לאחר שאכפת לך ממנו. לתת לו את התחושה שהוא חשוב. לתת לו הרגשה שהיחס כלפיו הוא אמיתי וכן. בכל מקום בעולם נימוס מבוסס על הגיון בריא, על המחשבה שאם אתה רוצה לקבל, כדאי וצריך לתת. לתת יחס אישי וחם. לתת מחמאה או מילה טובה. לחייך. חיוך אמיתי. האמת היא... שהבעיה אצל רבים וטובים, נעוץ בפער בין מה שהם אומרים למה ששפת הגוף והמבע הקולי שלהם משדר. מחקרים מצאו שאנחנו מאמינים בערך פי שלושה יותר למה שאנחנו רואים ממה שאנחנו שומעים. לכן חשוב להיות מודעים לכללי הנימוס והנוהג. להיות מודעים למה אתם משדרים, ולעשות כיוונונים מתאימים לאישיות שלך, לנסיבות ולאנשים שמסביבך. אם היחס שיופגן כלפי עמית לעבודה, לקוח או חבר יהיה של נימוס, של כבוד לזולת, אין לי ספק שהוא יביא אתו קידום אישי ומקצועי. מעוניינים לדעת עוד אתם מוזמנים להתקשר. אם התקשרתם והיה תפוס התקשרו שוב סברה קארפ יועצת תדמית אישית ועסקית מנהלת הפורום. מרצה ומנחת סדנאות בנושא הרושם הראשוני והתדמית האישית. תקשורת בין אישית והצגה עצמית נכונה. ייעוץ אישי לבניית תדמית ופרזנטציה אישית. בקרו באתר שלי : www savra-sky.com מייל: savra@savra-sky.com טל: 0545642283
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר