שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

Beesplan - תכנון עסקי נבון

לפרטים ויצירת קשר

עו"ד אייל פלטק

לפרטים ויצירת קשר

דניאל זריהן

לפרטים ויצירת קשר
'

הסבה מקצועית - תגובה

בחזרה לפורום

שרגא שלום רב, אכן דילמה לא פשוטה. ללכת אחר התנאים או ללכת אחר הלב, העניין, האתגר, הסיפוק או המימוש. האם אפשרי? היות ולא כל הנתונים ידועים לי (מהו התחום האחר אליו אתה נמשך? האם אתה בעל משפחה התלויה בפרנסתך? ועוד...) אנסה לכוון אותך במספר שאלות: - האם בדקת מה המשמעות של מעבר לתחום המעניין אותך? (הסבה, לימוד וכו') ? - האם מצבך הכלכלי המצויין יכול לאפשר לך מספר חודשים ללא עבודה? - במידה ותעזוב את מקום עבודתך , האם תקבל פיצויים? האם תקבל דמי אבטלה? - האם התחום 'האחר' יכול לפרנס? נסה לברר זאת - האם הכישורים והיכולות שלך מתאימים לתחום 'האחר' ? - במידה ונדרשת למידה / הסבה - מה משמעותה מבחינת כסף / זמן ? - מה 'קוסם' לך בתחום האחר? ועל איזה צורך זה עונה לך? אני מציעה שתעשה 'שיעורי בית' ותרכז נתונים ותובנות אישיות ככל שניתן בשלב הראשון. אני בטוחה שהם יעזרו לך לעשות סדר ויבהירו דברים. לשלב השני אני ממליצה לך להעזר במאמן שיחד תוכלו לעשות סדר בנתונים, לבחון אותם, לבדוק ציפיות, להבהיר לך את הכיוון. שינויים בחיים ובקריירה אינם פשוטים וליווי טוב יקל עליך לבחון את הדרך ולעשות את השינוי לאט, חכם, בבטחון ובמזעור נזקים אישיים וכלכליים. בכל מקרה, אני תמיד ממליצה לא לעשות שום צעד פזיז שכן כרגע הפרנסה היא הבטחון שלך. מקווה שעזרתי ואני תמיד לרשותך בכל שאלה/תהיה/הבהרה נוספים. שבוע קסום, טלי פלד - מאמנת אישית אימון מנהלים / אימון קריירה 050-8380603 www.tally-coach.co.il
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר

לרזות בכיף עם יהודית

לפרטים ויצירת קשר