שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

עורך דין תעבורה ערן בן עמי

לפרטים ויצירת קשר

אתי בר - הדרכות מחשבים ואימון

לפרטים ויצירת קשר
'

היי

בחזרה לפורום

היי שרון.. אני בת 20 ויש לי חבר שגדול ממני ב4 וחצי שנים. אנחנו ביחד כבר 7 חודשים, ונתקלים בהמון ויכוחים וריבים שגורמים לריחוק ואנחנו לא מדברים כל פעם יום יומיים ומשלימים וככה זה חוזר על עצמו. זה די מורכב רוב הריבים שלנו נגרמים בגלל דברים שמכאיבים לי, לדוגמה ידידות, יציאה למועדון. אני קנאית מאוד אבל אני שומרת בבטן וכשזה מצטבר אני פורקת הכל.. הוא מאוד נאמן לי ואף פעם לא עשה דבר שגורם לי לחשוד בו, אבל אלו הם הגברים כמה שאני סומכת עליו אי אפשר לדעת למה לצפות. הוא מאוד מכבד, אוהב ודואג לי הוא עושה המון למען הקשר שלנו וגם אני, אני כל הזמן חושבת על פרידה אבל קשה לי להיפרד כי אנחנו מאוד אוהבים ואני לא רואה את עצמי בלעדיו אך הריבים האלו מאוד מקשים עלי.. יש ביננו המון חילוקי דעות כמו בכל קשר אבל אנחנו אף פעם לא מצליחים להגיע להסכמה וגם אם אנחנו יושבים לדבר על בעיה כלשהי אף פעם אנחנו לא מסיימים את השיחה עם פיתרון כי אנחנו לא מצליחים לפתור אותה אנחנו פשוט ממשיכים לאהוב עד הריב הבא. יש לו בעיה גם של עצבים, הוא בן אדם מאוד עדין ורגוע אבל כשהוא מתעצבן הוא הופך לבן אדם אחר, כמו אתמול יום האהבה אמצע היציאה שלנו הוא התעצבן מדבר כלכך קטן, מזה שלא רציתי לאכול כי לא הייתי רעבה אז הוא פשוט אמר בואי נלך הביתה וזה כלכך הכעיס אותי. אני לא יודעת איך להסביר לך את הכל כי כל מה שכתבתי לא באמת עזר לי להסביר הכל אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות, אנחנו כל הזמן רבים, וכשזה מתחיל ממני הריב כשאני מעירה לו או כועסת עליו זה באמת כי משהו כואב לי וסיבת הריב עקרונית אצלי וכי אני לא יכולה לוותר על זה והוא לוקח את זה כאילו אני מחפשת לריב או לא אוהבת אותו או פשוט מחפשת סיבות להיפרד. בבקשה תעזרי לי מה אני יכולה לעשות כדי להמשיך את הקשר הזה עם פחות ריבים תסכולים ואכזבות כי יש המון אהבה והוא לא לוקח פרידה כאופציה בשום אופן ומבחינתו הפסקה זו פרידה.. תודה רבה..
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר