שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

שלומית בן חיים/נקודת זינוק

לפרטים ויצירת קשר

אלה ישראלוב-פילוסוף, עו"ד

לפרטים ויצירת קשר

שלומית לפיד

לפרטים ויצירת קשר
'

...

בחזרה לפורום

קודם כל תודה שהגבת בהחלט עזרת לי.. כתבת פה המון דברים נכונים.. חלק ממה שכתבת בשאלות, אנסה לפעול על פיהם ולראות אם יהיה שינוי כלשהו.. בקשר לשלושת השאלות האחרונות.. תשובה לשאלה 5 ששאלת אותי, אני באה מבית מסורתי אני שומרת שבת ומעבר לכך אני לא אחת שיוצאת למסיבות, מעשנת או שותה, אני ילדה של בית עוזרת אופה מבשלת ואולי בגלל זה הציפיות שלי אליו קצת יותר גבוהות. כי אני לא רואה במועדון משהו נכון בקשר אם זה עם בת הזוג שלך מילא אבל מועדון הוא בהחלט לא יציאה לבילוי עם חברים אלא אם כן יש סיבה מיוחדת כמו יוםהולדת לחבר או משהו כזה.. השתייה שלו זה משהו שמפריע לי מאוד אך אני לא יכולה למנוע ממנו לשתות אז ביקשתי שיפחית מעט, וכמובן שזה מוסיף מכוון שהוא בשלילה כבר שנה בגלל נהיגה בשיכרות.. דבר נוסף הוא עישון הוא לא מעשן קופסה ביום אבל 2-3 סיגריות וכמובן שזה כשהוא לא איתי כי זה דוחה אותי ברמות, וזה עוד כמה דברים שהוא בא איתם כמו לא לשמור שבת ולצאת עם חברים מבלי שאני יכולה להיות איתי בקשר טלפוני בזמן הזה ואני לא יכולה למנוע ממנו לא לעשות את כל הדברים שציינתי אבל הם בהחלט קשים מבחינתי בגלל מה שהורגלתי וחונכתי.. שאלתי אותו אם הייתי שותה מעשנת ויוצאת למועדונים היית איתי עכשיו? והוא פשוט לא ענה והוריד את הראש.. והמשכתי ואמרתי אתה מקבל אותי עם כל הדברים שרצית באישה, אני לא ימנע ממך לא לעשות כי זה אתה אבל יש דברים שבהחלט ניתן להמעיט.. הוא יכול רגע אחד לצחוק עלי ולהגיד שאני מדברת שטויות ורגע אחר כמו עם השתייה להסכים איתי על 2 כוסות וודקה כשאנחנו לא יחד.. בתשובה לשאלה 6 אני לא רבה איתו סתם אני הרבה גם שומרת בבטן את הכעס והעצבים כדי לא לגרום עוד ריב אבל כשיש משהו שאני לא יכולה שלא להתיחס אליו אני אומרת וזה נגרם לריב אני לא נהנית לריב ובהחלט שזה לא משרת אותי זה רק מכאיב לי יותר אני מנסה כמה שפחות לריב וכמה שיותר לא לעשות סיפור מכל דבר אבל לפעמים קשה לי כי זה באמת משהו שנוגע לי ללב..וכמובן שזו הסיבה שפניתי אלייך כי אני רוצה למנוע את הריבים וכמה שאנחנו יושבים ומדברים על זה שעה שעתיים שלוש אנחנו לא מוצאים פיתרון.. תשובה לשאלה 7 לא נראה לי שהרגל יכול להיווצר בכמה חודשים של קשר אני מרגישה אליו אהבה כמו שאף פעם לא הרגשתי, אני מרגישה שזה הגבר שאני באמת יכולה להתחתן איתו ולהיות מאושרת מכל הבחינות אבל הריבים האלה גורמים לקשר להיות קשה כי כמה אפשר לריב זה להוציא המון אנרגיות ועצבים וזה פשוט כואב ולא כיף לא לדבר עם האיש שאתה אוהב במשך כל היום זה כמו חמצן ללב.. יש לי הרבה ציפיות אני מודה, אבל ממה שאני מצפה ממנו ומדברת איתו זה לא משהו שהוא לא רגיל כמו ידידות שאני לא רואה בהן שימוש בקשר מהחינתי אין כזה דבר ידידות וידידים בקשר וסיכמנו שאני לא אדבר עם אף ידיד וכל גבר ששולח לי הודעה וכנ״ל לגביו אבל הוא לפעמים כן עונה וזה מרתיח אותי כי אם אני אענה הוא יעשה מיזה סיפור שלם.. קרה לי כבר פעמיים שאמרתי לו שאני צריכה את הזמן לעצמי שקשה לי ואני צריכה לחשוב אם מתאים לי כל זה הוא נשבר מיזה פעם אחת אחרי יומיים הוא התקשר כי היה לו קשה מאוד נפגשנו דיברנו וחזרנו אבל שוב אחרי כמה ימים התחילו הריבים ובפעם האחרת היתה לי קשה המחשבה שיש מצב שאני הולכת לאבד אותו אז ישר שלחתי לו הודעה.. חח זה מצחיק אבל אני באמת כבר לא יודעת מה לעשות וזה משהו שמציק לי המון זמן והמון מחשבה למצוא פיתרון לזה אבל אני לא מצליחה.. אני לא יכולה לשנות אותו כי זה מי שהוא ובכל אחד יש חסרונות ויתרונות בדיוק כמו אצלי אבל כשהוא מעיר לי אני כן משנה ועושה הכל בזמן שכשאני מבקשת משהו הוא הופך את זה לכעס ואומר שאני מגזימה ומה לא בסדר במה שהוא עושה..
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר

" לנשום" לחיות מתוך שמחה

לפרטים ויצירת קשר