שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

אדר מאור-מוסקוביץ, משרד עורכי דין

לפרטים ויצירת קשר

יהודה בנך- בשביל השפע - מנטאלי אישי

לפרטים ויצירת קשר

דיויד לואיס - אימון אישי בדרך מיוחדת

לפרטים ויצירת קשר
'

מהו "עושר"

בחזרה לפורום

גיא שלום תודה על השיתוף, הפתיחות והאומץ.. אני אתחיל בציטוט שלך ואחבר בין התחלה לסוף. אני מרוצה, וטוב לי במערכת היחסים = כדאי לטפל בזה! הדברים הכי חשובים במערכות יחסים הם: תקשורת, כבוד הדדי, כבוד לעצמי, אהבה פיזית ונפשית. אם יש תקשורת וכיבוד האחר ניתן לגשר ולפתור הכול.. ותובנה חשובה שאתה צריך להפנים : בת הזוג שלך, היא בת המין השני ובכל מצב, היא זה לא אתה! עובדות ומה ניתן לעשות? דרך טיפול זוגי או כל טיפול אחר, וכמובן שלבד ועם בת זוגתך.. 1. מצב קיים יש זוגיות טובה שהופכת לרצינית. 2.אני חסר ניסיון מיני ולבת זוגי יש יותר ניסיון. 3.אני אדם לא נעים. *אני הולך לוותר על הפחד ובוחר באומץ , הכוונה להיות בלמידה להתחיל בקריאה באינטרנט או בספרות, ללכת לטיפול מיני, לצאת למסע שבעקבותיו אתה תיזום ותיצור יחסי מין בריאים וחדשים.. *לכל אדם ולא משנה כמה ניסיון יש לו, ניתן לחדש ולרענן את החיים בכל תחום. *אם תוותר ולא תפתור סוגיה זאת, היא תרדוף אותך בכל מערכת יחסים שתהיה לך, אז יש לך הזדמנות, גם להתגבר על משקולת שסתם פוגעת לך באיכות החיים, וגם להיות בזוגיות בריאה, כיפית, מינית ומלאה הפתעות טובות.. *כשאדם לא נעים קודם כל הוא פוגע בעצמו, מקטין עצמו, אדם בתוך עצמו הוא גר! ממליץ לך על משימת מודעות וההיפוך כלומר: כל הזמן לשים במודעות גם בזמן רגיל ושמח, את מה שאמרת, וברגע שזה עומד להתפרץ, תבחר משהו חדש, משהו אחר לעשות.. לדוגמה: לחייך, לספור עד עשר או לבקש סליחה ולצאת מהחדר לכמה דקות.. כמובן מראש לתקשר ולשתף את בת זוגתך, כדי שתוכל להכיל אותך ולעזור.. מכיוון שזה פורום ומתמצת, דרך חיים וטיפולים שונים, מקווה שעזרתי.. מוזמן לשתף מה בחרת לעשות.. מאחל לך הצלחה בכל דרך שתבחר, חיי זוגיות בריאים, תקשורתיים ומלאים באהבה.. שרון קוטלר מנהל הפורום. מאמן אישי לחיים שבא לך לחיות מוזמנים לפייסבוק: שרון קוטלר מאמן אישי. בקרו באתר שלי: www.sharonkotler.co.il דוא ל: koktel.sk@gmail.com נייד: 052-6667894
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

" לנשום" לחיות מתוך שמחה

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר