שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

X2Y הדרך הנכונה לניהול עסק

לפרטים ויצירת קשר
'

אובדת עצות

בחזרה לפורום

שלום רב, מאוד קשה לקצר אבל אנסה בכל זאת הוא בן 34 רווק ואני 31 גרושה + 2 ביחד 5 חודשים עם הפסקה באמצע ( בגללו פשוט נעלם). עם הרבה עליות ומורדות שרובן בגלל החרדה שלו מזה שאני עם ילדים.הוא מאוד מוכן להתמסד ורוצה משפחה וילדים וזה גם מה שאני רוצה, היה כמה פעמים שאפילו שאל אם הייתי רוצה להתחתן איתו (ספק בצחוק ספק ברצינות). אני מאוד אוהבת אותו ויודעת ומרגישה שיש לו רגשות אליי למרות שנמנע מלדבר על זה לדעתי שוב מאותו הפחד. הקשר ברובו מתנהל בסופי שבוע באמצע השבוע קשה להיפגש , כשאנחנו יחד הוא הבן הזוג המושלם תמיד דואג ,מפנק, מפרגן וכל מה שמשתמע מכך..הבעיה שלי איתו כשאנחנו לא יחד הוא נסגר בקושי מתקשר ( לרוב אני יוזמת) שוחחתי איתו על זה לפני שבוע הסברתי איך זה גורם לי להרגיש ושזה פוגע בי , הוא התנצל אמר שמרגיש רע עם זה שהוא גורם לי להרגיש ככה עשה רושם שהבין וינסה לתקן. בילינו סופ ש אחרי זה יחד והכל היה מדהים. פתאום שוב נעלם הפסיק להתקשר לא עונה לטלפון ולא לסמסים ( זה כבר הפעם השניה בפעם הראשונה נעלם ל3 שבועות ולבסוף התקשר התנצל ואיכשהו הקשר המשיך ,סלחתי..)מאוד קשה לי לשחרר אני שבורה מבפנים אםא רק היה משחרר את הראש קצת (בעניין הילדים) אני יודעת שהייתה לנו זוגיות מושלמת אנחנו מאוד מתאימים בדעות שלנו וברצונות שלנו. ומה אני עושה עכשיו? כבר שבוע ולא שמעתי ממנו כלום (יש לי דברים אצלו ביית שאצטרך לקחת) איך לגרום לו לדבר? ומה אני אמורה להגיד? לא רוצה לוותר עליו ..
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

לרזות בכיף עם יהודית

לפרטים ויצירת קשר

איריס שוסטר -יועצת כלכלית למשפחה

לפרטים ויצירת קשר