שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

אתי סגרון - יועץ חינוכי

לפרטים ויצירת קשר

יוסי עדני -מאמן כושר אישי

לפרטים ויצירת קשר

אדר מאור-מוסקוביץ, משרד עורכי דין

לפרטים ויצירת קשר
'

במשבר הבעל החל ליצור קשר עם נשים בפלאפון

בחזרה לפורום

שלום רב ! רציתי להתייעץ בקשר לזה שאני ובעלי נשואים 20 שנה. התחלתי ללמוד לתואר ראשון, ויצא שגבר מהעבודה שלי לומד איתי באותו מוסד להשכלה. וכן למדנו כמה קורסים יחד וביקשתי מבעלי ללמוד איתו לבחינה ומדי פעם היינו נוסעים יחד וגם עם עוד חברה. בזמן זה אני משקיעה המון זמן בלימודים. והזוגיות בינינו לאורך השנים הייתה מלווה בריבים , וכשהוא רב איתי הוא מנבל את הפה , צועק , ויורד עלי וזה מעליב ופוגע , ואני מחזירה לו ולאח״כ לא מדברים כמה ימים. והוא אין לו בעיה זה מצידו , הוא בשלו כאילו הוא מענה אותי ומניחה שגם לו זה לא קל. ולאחר שאני שמתי לב שהוא מתכתב ולי הוא לא משיב , ביקשתי ממנו לראות את הפלאפון וגיליתי שהתכתב עם מספר נשים חודשים מאחורי גבי. ונורא כעסתי והוא טען שזה רק התכתבויות ולא יותר. למרות שלא היו התכתבויות מיניות זה הפריע לי מאוד. ובכל הזדמנות דיברתי איתו וזה לא עזר ונדמה לי עד שסיימתי ללמוד עם הגבר מהעבודה, כי הוא סיים את התואר שלו,זה השפיע איכשהו לטובה. אבל החלטתי לחטט לו בפלאפון, והוא הפסיק להתכתב ראוי לציין שחלקן נשים נשואות מהעבודה והיו נשים נשואות שלמדו איתו בתיכון אבל הוא ניתן איתן קשר . יש לו קשר עם משהי אחת מהעבודה לאור זאת שיש לו קצת בעיות בכבודה עם המנהל שלו. לא יודעת עד כמה , ומה הקשר שלו ואם זה נכון? אבל גיליתי אתמול שהתכתב ומחק את ההתכתבות ומה שמחשיד אותי מאוד!! מה אני עושה? דרך אגב אבא שלו חולה במחלת הסרטן. ויש לנו 4 ילדים . הוא רוצה במסווה חיצוני להראות שהכל בסדר. סיפרתי לאמא שלו שאולי תשפיע עליו ותדבר איתו כי הוא מקשיב לה מאוד. אני מרגישה שכל ההתנהלות שלנו הוא שתלטן ואני הנשלטת , בכעס ובעצבים ישיג את שלו . לא ניתן לנהל איתו שיחה רגילה כמשהו מציק ומפריע .הוא אוהב לעזור לכולם , אבל כשאני צריכה אותו זה קצת בעייתי אין לו בעיה להגיד לי כל מיני תירוצים. מה אני עושה?
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר

איריס שוסטר -יועצת כלכלית למשפחה

לפרטים ויצירת קשר

לרזות בכיף עם יהודית

לפרטים ויצירת קשר