שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

רויטל אשואל

לפרטים ויצירת קשר

רייכשטיין עמירם - סוכן ביטוח

לפרטים ויצירת קשר
'

חתירה לאהבה

בחזרה לפורום

שלום יובל תודה על האומץ בשיתוף הפורום ואני, לא חותרים הבונוס הוא שאני נטרלי ואין לי צורך, לתפוס צד ולהיות באינטרס.. תפקידי לשאול שאלות ולהראות את מגוון האפשרויות.. אתה ילד בוגר ולכן התשובות אצלך! הבחירה שלך! החיים הם בדיוק באורך המתאים, והנאה קוראת בכל מקום וסיטואציה שתבחר. להרגיש אותה, זה לשים לרגע את האגו בצד ובאמת להרגיש, מה אדם אחר מרגיש, לאהוב אותו, לכאוב ולשמוח כמו שהוא מרגיש.. ואז באמת תוכל לבחון מה תעשה בנדון. *לא כל אחד מסוגל להגיע לרמת הרגשת האחר, וזה בסדר טבעי ולא פשוט להגיע לרמות כאלה. להבין= ידה ידה ידה.. להרגיש= עשייה.. ההבדלים משמעותיים. * עשית בשבילה 2 ילדים אתה בטוח? *אפו בדיוק אתה נאמן לעצמך? *האם לא נולדת אהוב? * לפזול לצדדים זה לא בריחה מעצמך? * הגעתי למסקנה כלומר אתה מניח הנחות? *האם זוגיות ובכלל החיים לא בנויים מתקשורת, כבוד הדדי ואהבה בריאה? עשיתם דרך ארוכה ויפה יחד, העצה שלי אליך, אם אתה רוצה לחיות מתוך אהבה.. תחזרו לטיפול שהתחלתם ותזכו בזוגיות ובחיים שאתם רוצים.. *השאלות, אמירות ותגובות מופנות כמובן אליך (לדוגמת- להרגיש ), מכיוון שאתה האמיץ, שבודק לפחות דרך הפורום מה ניתן לעשות. אני מוקיר אותך על כך, ומאחל לך בחירות מעצימות.. שרון קוטלר מנהל הפורום מאמן לחיים שבא לך לחיות..
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר