שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

ד"ר יעל סנה - פיתוח אישי ועסקי

לפרטים ויצירת קשר

מאיה הוף - מומחית לגיוס והשמה

לפרטים ויצירת קשר

עורך דין פלילי גיל באיער

לפרטים ויצירת קשר
'

החבר שלי עזב אותי למשהי אחרת

בחזרה לפורום

אני מכירה חבר, ידיד כבר שנתיים. אנחנו כבר בגיל 50 אפשר להתייעץ איתו על הרבה תחומים. המין מעולה. רצוי לציין שלא היה לי מין לפניו. מההתחלה הרגשתי שקשה לו להיות בחוץ במחיצתי אבל בבית מעולה. יש כנות ביננו. אנחנו לא רבים. בהמשך הסכמנו שנמשיך להיות בקשר גם מיני, יש כנות, הוא מספר על הכל הוא רצה מישהי אחרת, אני תמיד חייתי שיהיה בסדר בהרגשה שקשר שמבוסס על מין יכול אולי להיפך לקשר רציני. כל התקופה האחרונה הוא אמר שאני אחפש מישהו אחר כי הוא מחפש. אבל כל פעם שהוא עזב הוא חזר מהר, שלא מצא יותר טוב. צריך לציין שאני לא התקשרתי כשהוא נפרד, אלא הוא. לא רדפתי. רצוי לציין שאין לו מה להציע לי הרבה, שיש לו ילדים שלושה ולי אין בכלל, הוא גר בשכירות ולי יש דירה משלי, יש לו עסק אבל לי אין עבודה. אבל סה"כ הוא בן אדם שאני אוהבת ואפשר להתייעץ בהרבה נושאים. הוא סבלני, כשרע לי הוא קשוב. אני אוהבת. הפעם האחרונה הוא סיפר לי בפרטים שהכיר מישהי, פרטי פרטים מה היתה בשיחה. אמרתי לו שנפרד בתור ידידים. כשיש לו מישהי אחרת לא יהיה מין. הוא הסכים. הפעם הזאת לא היה לי טוב בלב, כאב ובכיתי. האמון בו התנפץ. אני לא יודעת מה לעשות. בתחילת שבוע שעבר הוא התקשר ושאל למה לא התקשרתי. אמרתי לו למה להתקשר יש לך מישהי אחרת, השיחה הסתיימה במילים בשבוע טוב. יתכן מאד שהוא יתקשר שוב. אני מבקשת שתייעצו מה לעשות איך הלאה. לקבל או לא
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר