שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

טלי מאיר פיק

לפרטים ויצירת קשר

המרכז הישראלי לשיווק

לפרטים ויצירת קשר
'

זה קצת מורכב מזה

בחזרה לפורום

אני מבינה למה אדם מהצד יחשוב שמדובר בתירוצים, פשוט מהיכרות ארוכה איתו- הוא אדם נורא רגיש. הוא הרגיש ממני זלזול רב בריבים, שלא ניסיתי להקשיב לו, ובחיים לא קיבלתי את מה שיש לו להגיד. הוצאתי אותו אשם, ביטלתי את דעותיו ולא יכלתי להסתכל על עצמי. אלו היו הדברים שאמר, לא מסכימה בדיוק, אבל זה כבר לא רלוונטי. הוא רגיש נורא, ובשילוב של זה, הסיבות שציינתי בהודעה הקודמת, ועוד- הוא נפרד ממני. אני מקווה שאני לא יוצאת ״הצעירה התמימה״, אבל זה לפחות התחושה שלי. אני באמת מאמינה שהוא אוהב אותי, כי הוא אמר את זה, וכי אחרי הכל הוא כנה. כשנפגשנו פעם אחרונה כחלק מניסיון לשקם את הקשר, ירדו לי כמה דמעות (בגלל הקושי שלי להיות לידו, ולראות שהוא נרתע מלהתקרב ולחבק אותי, דבר שאני מאוד מאוד לא רגילה אליו). בכל אופן, גם הוא החל לדמוע. אני בטוחה שזה קשה לו נורא. אני לא יכולה בלעדיו במשמעות של אהבה. אני נושמת אותו שנתיים ומשהו כל דקה ודקה, יש לנו זכרונות רבים, וממש בלתי אפשרי לדמיין אותי בלעדיו. אני גם בתקופה רעה להתמודדות כזו, אני בשיא תקופת לימודים. אבל כן, העובדה שהוא בחר לא ללכת לפסיכולוגית החשידה אותי, אני הייתי במקומו נלחמת ... אגב, יום לאחר שנפרד ממני, בבוקר, הוא כתב לי פתאום שקשה לו ממש, והוא לא יכול בלעדיי. בגלל זה התחננתי אליו שניתן לזה עוד צ'אנס.. אני פשוט לא יודעת מה יכול להשתנות עכשיו. בגללה אני מנסה לחשוב על דרכים לגרום לו להרגיש טוב יותר..
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

איריס שוסטר -יועצת כלכלית למשפחה

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר