שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

מיקוד בשביל תוצאות

לפרטים ויצירת קשר

ניר סבר - מומחה לשיווק

לפרטים ויצירת קשר
'

לקחת אחריות ולצאת לפעולה

בחזרה לפורום

שלום ליה תודה על השיתוף, מוקיר אותך על האומץ והרצון לחיות חיים של אהבה בריאה.. קראתי את מכתבך מספר פעמים ולמרות שכתבת הרבה , נדמה לי שהנסתר עוד רב מאוד מהגלוי.. ויש בך ריק גדול . אני מציע לך משהו חדש מתוך אינטואיציה לעשות שילוב בין פאן אישי ל- פאן זוגי. ב-פאן האישי: מהיום למשך 21 יום רצוף, לומר לעצמך את המשפטים הבאים: * אני אוהבת אותך . * אני מתנצלת . * אני מבקשת שתסלחי לי . * תודה . משפטים אילו תגידי בליבך כל יום וכמה שיותר. (מוזמנת לשתף אם זה יצר שינוי). ב- פאן הזוגי: את ובן זוגך, לפי מה שאת מספרת ממש לפני סיום באקורדים צורמים, ואני שומע מי מה שכתבת שכן יש תקווה כי יש אהבה. ולכן מציע שתלכו לטיפול זוגי, אימון זוגי, יעוץ זוגי, פסיכולוג לזוגיות, מרפאת מין. אפשר למצוא מטפלים נפלאים דרך האתר שלנו או פשוט להיכנס לאינטרנט, לרשום את הבעיה ולהגיע למטפלים הנכונים שיוכלו לסייע לכם להצליח.. לחזור: ל- האהבה הייתה אמתית וגדולה וטוטאלית. הרגשנו בנוח אחד עם השני. הכל בא מאוד בטבעיות. אנחנו היינו פתוחים אחד עם השנייה בהכל. הזמן הוא כעת, ולכן רצוי למעט בדיבורים ולצאת לעשייה.. מקווה שעזרתי לך, נתתי לך קצה חוט/ כיוון ליצירת פתרון. מאחל לך שמים כחולים בטוחים, שמחים ומלאים אהבה.. מוזמנת להמשיך ולשתף שרון קוטלר מנהל הפורום מאמן לחיים שבא לך לחיות..
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר

לרזות בכיף עם יהודית

לפרטים ויצירת קשר