שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

איילה בן תקוה

לפרטים ויצירת קשר

אשר אלבז עיצוב באדריכלות

לפרטים ויצירת קשר
'

חוסר חשק מיני או לא רוצה ילדים???

בחזרה לפורום

שלום, אני בת 30 נשואה לגבר בן 44 כבר 3 שנים ללא ילדים הזוגיות שלנו טובה, יש לי גבר מדהים, שעוזר במטלות הבית , מפנק, אכפתי , דואג...בנאדם טוב, הקשר טוב. בשנתיים הראשונות ניסינו להיכנס להריון טבעי, שנתיים שהניסיונות היו מעטים. את כמות הניסיונות בחודש אני יכולה לספור על כף יד אחת במקסימום. הבנתי שמשהו לא תקין, לא הגיוני שבעלי לא יירצה סקס ובמיוחד כדי להביא ילד. אבל עדיין המשכתי והבלגתי כי חשבתי לתומי שהוא עובד מאוד קשה וזה משפיע עליו אבל גם בחופשות הוא לא יוזם סקס בכלל וגם בשבתות כשאנחנו לבד . הגענו לשנה השלישית לנישואין והתחלנו טיפולי פוריות-כי לאחר בדיקות נימצא שהזרע שלו קצת חלש והתחלנו הזרעות וגם פה בין טיפול אחד לשני לא היה כלום. אחרי 4 הזרעות עשינו הפסקה של 4 חודשים והתחלתי לבחון את העניין בחודשים אלו. כל פעם שהגענו לימים הפוריים הוא לא נתן מעצמו ,והיה נותן סיבות ותירוצים למה זה לא קורה ובשאר ימי החודש אין כלום. דיברתי איתו כמה פעמים בעניין, שאלתי אותו אם הוא אוהב אותי? רוצה ילדים? נמשך אליי? ענה שכן. אני נמצאת כרגע לפני התחלת טיפולי הפריה ואני מרגישה שאני לא מסוגלת להתחיל כי הזוגיות שלי לא יציבה, אין לי אינטימיות ואני גם לא יודעת אם אפשר לטפל בזה. אני חושבת שגם נתתי יותר מדי צאנסים בעניין. האם לסיים את הקשר? האם יש פיתרון לזה?. אודה לעזרה !!
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

לרזות בכיף עם יהודית

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר

" לנשום" לחיות מתוך שמחה

לפרטים ויצירת קשר