שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

נעמה בן-שמחון

לפרטים ויצירת קשר

ציגלר פיני

לפרטים ויצירת קשר

עורך דין תעבורה ערן בן עמי

לפרטים ויצירת קשר
'

מיואשת..מיואשת..

בחזרה לפורום

שלום לכולם ובוקר טוב, אנ אומרת כבר מעכשיו שזה הולך להיות טיפה ארוך אבל אני חייבת עזרתכם. אני בת 25 , גרושה טרייה(8 חודשים) וגרה בת"א - הייתי נשואה במשך שנה וחצי לאחר 5 וחצי זוגיות לגבר שהכי אהבתי בעולם,עשיתי למענו הכל,אהבתי אותו אהבת אמת אך היינו רבים הרבה , מתווכחים , אני לא הייתי עובדת , לא הסתדרתי עם המשפחה שלו , אמא שלו הייתה גורם מאוד בעייתי ביחסים שלנו .. תמיד הייתה מתערבת (מאוד שנאה אותי) מסיטה אותו נגדי , הייתי גם נגד החתונה בגדול מרגישה מאוד לא שייכת והגרוש שלי היה מאלה שאוהבים את אמא שלהם ויעשו הכל בשבילה ותמיד הוא הקשיב לה. חשוב לציין שהגרוש שלי בן 23. אמא שלו היא אישה מאוד רעה , שבחיים לא נקפה אצבע בשבילו , לא עזרה לנו אף פעם תמיד רק עשתה לנו רע לזוגיות. אני באה ממשפחה שהיא יחסית אמידה והוא בא ממשפחה מפורקת , עם אמא שאין לה הרבה כסף וגרה בבית עמידר. במשך כל השנים שלנו יחד ההורים שלי עזרו לנו אם זה בחובות שהיו לנו(180,000 שח) ואם זה בתשלומים ואם זה להביא הון עצמי לקנות את הבית שקנינו , נסיעות לחו"ל , בקיצור הכל מהכל רק שיהיה לנו טווב. אני תמיד אמרתי לגרוש שלי שנלך לייעוץ זוגי אך הוא מרוקאי עם ראש של פעם ואגו בשמיים והוא לא הסכים\ ללכת ושום שיחה בינינו לא עזרה ליחסים. אני לפני 8 חודשים לאחר התלבטויות רבות החלטתי לפרק את החבילה ולהתגרש .. לאחר שהגרוש שלי יצא מהבית התחלתי סוג של קשר עם בן זוגי הנוכחי , כן כן עוד כשהייתי נשואה אך פרודה. חשבתי שזהו , מצאתי את הגבר שלי והוא מושלם והכל והייתי כמו סוס עם רטייה ולא הסכמתי לשום שלום בית עם הגרוש שלי. וכרגע הגירושים נמצאים בבתי משפט כי הבית נמכר והגרוש שלי נלחם על דברים שהוא לא שם עליהם שקל. ועכשיו למטרת כל הכתיבה שלי פה , בן זוגי הנוכחי בן 25 ואנחנו 8 חודשים יחד .. בהתחלה הכל היה מושלם אם זה מינית ואם זה יחס ולאט לאט זה התחיל להתדרדר. עברתי לגור אצלו עם הוריו שחשוב לציין שהם מאוד אוהבים אותי וגם להיפך. בן זוגי בזמן האחרון מתייחס אליי בצורה הכי מזעזעת שיש אם זה קללות , השפלות , זלזול , חוסר כבוד , ניתוקים בפנים בטלפון , לא לדבר איתי יום שלם מעצבים הכל מהכל. אני מרגישה שהוא בנאדם שצריך להיות המילה האחרונה , חייבים לעשות מה שהוא רוצה , אסור להתווכח איתו , אסור לצעוק עליו , אסור לקלל אותו אבל הוא עושה לי בדיוק את הדברים הנ"ל,בנוסף יש לו את עניין העצלנות הקטנה..אני תמיד מסדרת את החדר,מנקה את הבית,יוצאת עם הכלב,מכינה לאכול,מחממת לאכול הוא אף פעם לא יכול לתת קצת מעצמו ולהגדיל ראש וגם לעשות.ריבונו של עולם אנחנו בשנת 2015 חייבים שיתוף בין 2 הבני זוג!!!!!! אתמול זה הגיע למצב שהוא התעצבן עליי הלך סיבוב בשביל להירגע הוא חזר הביתה ופשוט הרביץ לי .. בוקס לגב , משיכות בשיער , בעיטות קללות נוראיות העיקר שאני אלך מהבית שלו. אני לא הלכתי ולאחר חצי שעה באתי ורציתי לארוז את הדברים שלי אך הוא לא נתן לי ללכת והתחיל להתנצל על מה שעשה. אני אמרתי לו שאני לא מוכנה וייתן לי ללכת לישון (2.30 בבוקר) בבוקר הגעתי לעבודה והוא שלח לי הודעה ארוכה שהוא מאוד מאוד מצטער ושהוא מאוהב בי בטירוף ואני הדבר הכי חשוב לו בעולם והוא ישנה את ההתנהגות שלו והוא מבטיח ובאמת מכל הלב הוא כתב לי שם. בבסיס הוא בנאדם מאוד מאוד טוב ממשפחה טובה ואני לא יודעת מאיפה באים לו ככה כל העצבים. אמרתי לו שהוא חייב לטפל בעצמו ולקבל עזרה מקצועית (חשוב לציין שהוא עבר הרבה דברים קשים בחיים) השאלה שלי היא כזו .. האם טיפול זוגי יכול לעזור ??? האם אפשר להוציא מגבר את הטבע הזה של קללות והרמות ידיים ??? האם אפשר לשנות אופי של בנאדם ??? אשמח לתשובתכם , אם מישהי עברה משהו כזה אשמח לחוות דעת אני ממש ממש מיואשת , כאובה ופגועה תודה, נטלי
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר