שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

עדי ממוקה - JOIA

לפרטים ויצירת קשר

עופר אשכנזי - יועץ אישי

לפרטים ויצירת קשר

יואב ניומן

לפרטים ויצירת קשר
'

בשיא החושך ניתן לראות את האור

בחזרה לפורום

שלום נטלי תודה על השיתוף. אכן רשמת מלבך! מכיוון שזה פורום, אני אענה לך במיקוד ובקצרה. במקביל גם אתן לך שאלות חשיבה. *קודם כל פשוט מזמין אותך לקרוא בקול רם את שכתבת, ולשאול את עצמך האם אילו החיים שאת רוצה לחיות? *במידה וחברה טובה שלך או אחותך, היו מספרות לך סיפור שכזה, מה היית ממליצה להן לעשות? *מכיוון שאת מספרת בברור שעברת התעללות נפשית ופיזית! לפני ההמלצות שלי לטיפולים כאלה ואחרים.. אני קודם כל ממליץ לך ללכת למשטרה להגיש תלונה על תקיפה, דבר שני לפנות לגורם סוציאלי/ פסיכולוג לעזרה מקצועית. *את לפי מה שכתבת נמצאת במעגל, ולמעשה מכיוון שלא באמת פותרת את הבעיה, את נתקלת בה שוב ושוב, בשינויים כאלה ואחרים (אלימות כזאת או אחרת). אומנם זה פורום ואם כל זה שאת חושבת שכתבת המון, אני מנחש שזה רק טיפה בים, ואני מנחש שאת תמיד מוצאת עצמך בסופו של דבר שק חבטות . כדי לצאת מהמקום הזה, עליך לעבור מסע / תהליך שיוביל אותך לביטחון עצמי, להבנה כמה את מדהימה וכמה מגיע לך חיים טובים, לבחירות טובות ומעצימות, למנהגים והתנהגות חדשה. וזאת את ש-צריכה לקחת עזרה בצורת טיפול/ אימון וכו.. *אומנם אני רק יודע מי מה שכתבת ולכן מסייג את דברי. אבל נשמע שאת נמצאת בתסמונת האישה המוכה שלמרות מה שעברה מגנה על האדם שפוגע בך! בבסיס הוא בנאדם מאוד מאוד טוב ממשפחה טובה ואני לא יודעת מאיפה באים לו ככה כל העצבים חשוב לי לציין שהוא עבר הרבה דברים קשים בחיים אילו רק חלק מהאמירות שלך, שכאלו מ-תרצות למה הוא הרביץ לך ולמה הוא מתנהג ככה. אז תתעוררי אלימות היא אלימות ובשום מקרה לא מגיע לך או לאף אדם חוויות כמו שאת עוברת! ממליץ לך: תמיד להיות במקום הראשון! אף פעם לא להיות במקום שלא טוב לך! אם מרביצים לך, אל תהיי שם! תקשיבי לתחושות הבטן שלך! בכל נקודה בחיים ניתן לעצור ולהתחיל מחדש! להביט במראה, לנשום, לבכות, לחייך ולומר לעצמך אני מדהימה ומגיע לי רק טוב!!! *לנושא שינוי בבני אדם, אני מאמין שכל אדם יכול להשתנות, אבל רק אם הוא באמת רוצה ואם הוא לוקח עזרה. ויש הבדל ענק בין להגיד אני מצטער לבין להוכיח מצטער. ואת לא יכולה לשנות אחרים, את רק יכולה לשנות ולצמוח בעצמך. מוזמנת לשתף שוב.. בהצלחה מאחל לך שהשמים הכחולים ילוו אותך בבטחה ובאהבה למחוזות בריאים ושמחים חיבוק כביר שרון קוטלר מנהל הפורום מאמן לחיים שבא לך לחיות..
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

איריס שוסטר -יועצת כלכלית למשפחה

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר