שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

סל יועצים הלוואות בערבות מדינה

לפרטים ויצירת קשר

שרון גולדנברג

לפרטים ויצירת קשר

שחר שוורץ - משרד עורכי דין

לפרטים ויצירת קשר
'

וואו...

בחזרה לפורום

וואו...וואו...מילים כדורבנות !!!! כל מילה פה נכונה ובהחלט הייתי מייעצת לחברה שלי אם היו מתעללים בה פיזית/נפשית לקחת את עצמה ופשוט ללכת . ההרגשה שמקללים ומרביצים היא פשוט הרגשה הכי מגעילה בעולם שאני לא מאחלת אותה לאף אחת ! אני יודעת שיש לי מאוד בעיה של חוסר ביטחון עצמי , אני עד לפני שנה שקלתי 115 קילו , אומנם היה לי בן זוג , היה לי בעל אבל בלי ביטחון .. היום אני שנה אחריי וגם פחות 50 קילו לאחר ניתוח קיצור קיבה. בתוך תוכי אני יודעת שאני שווה יותר ואני אישה טובה ואני בנאדם טוב וזה ממש ממש לא מגיע לי על ההתנהגות הזאת וכל היחס הזה ואני נשארת במקום שלא עושה לי טוב ובמקום שעושה לי רע. לא מספיק המכות , לא מספיק הקללות יש גם את החוסר אמון שלו שהוא עוקב אחרי הטלפון שלי 24/7 רק מקבלת הודעות ישר הוא שואל מי זה , הוא נמצא בממתינה ואני בשיחה ישר הוא שואל עם מי דיברתי וכשאני אומרת לו עם מי הוא שואל אותי את בטוח דיברת איתה ?! אני מרגישה כאילו אני בזוגיות שבוחנים אותי , לא סומכים עליי ובנוסף לכל עוד משפילים אותי ! אבל הבעיה שלי היא שאין לי ביטחון עצמי פשוט לקום וללכת , להראות לו שלא עושים לי את הדברים האלה ולחיות חיים יותר טובים. אתמול בלילה אחרי מה שהיה עד שהגעתי למסקנה הזו עם עצמי וקמתי לארוז את הדברים שלי ופשוט למחוק אותו מהחיים שלי הוא לא נתן לי ללכת , הוא פשוט התנצל ואמר לי כמה שהוא אוהב אותי וכמה שהוא מצטער וגם היום בבוקר הוא כתב לי הודעה ארוכה מאוד של כל מה שהוא מרגיש. הבעיה היא שאני יודעת שגבר שמרים יד פעם אחת הוא ימשיך להרים ידיים אלא אם זה משתנה אחרי 20,30 שנה ולא מתאים לי לחיות חיים כאלה של התעללות נפשית+פיזית הבעיה היא שאני מפחדת להיות לבד , עצם היותי לבד מפחידה אותי שאני לא יכיר שוב גבר .. שאני לא אכנס שוב למערכת יחסים אני מפחדת להישאר לבד. אני לא יודעת איך לצאת מהמקום הזה ובגלל זה אני נשארת במקומות שלא טובים לי. אני לא יודעת אם איפה שאני נמצאת עכשיו הוא מקום טוב , אם הבן זוג הנוכחי מתאים לי או לא ואני לא יודעת אם אני צריכה להישאר ולראות אם באמת משהו משתנה או לא ... קשה לי , קשה לי מאוד.
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

לרזות בכיף עם יהודית

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר