שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

עורך דין פלילי גיל באיער

לפרטים ויצירת קשר

תמיר יועץ מאמן בניה

לפרטים ויצירת קשר
'

שוב אני...

בחזרה לפורום

היי , זו שוב אני /= אז כן , אפשר להגיד שהוא מאוד משתדל לאחר מה שקרה שהוא הרים ידיים והוא מאוד מראה נכונות להשתנות אבל (ותמיד יש אבל) יש בינינו וויכוחים בלתי פוסקים ! אם זה גם על דברים הכי קטנים או דברים משמעותיים פשוט כל הזמן וויכוחים , אנחנו לא עוברים יום אחד בלי להתווכח או לריב ! אני כבר לא יכולה להתמודד עם זה .. הוא בנאדם מאוד קשה , קשה להתווכח איתו , קשה להזיז אותו מהדעות שלו , קשה לו אם לא מקבלים את מה שהוא חושב , תמיד מגיע למסקנות עם עצמו שהם לא נכונות כלפיי ואיאפשר להוציא אותו מהן. הוא לא סומך עליי , עוקב אחרי הפלא שלי .. אם אני בשיחה והוא בממתינה ישר הוא שואל עם מי דיברתי ואני אומרת לו עם מי הכי גרוע שהוא בכלל לא מאמין לי ! לדוגמא עכשיו דיברתי עם אבא שלי והוא היה בממתינה אז אמרתי לו אני מדברת עם אבא שלי אז הוא אומר לי מה את באה לחרטט אותי ?! וניתק לי .. ( כן,כן מאוד ילדותי). הוא לא מאמין לשום דבר שאני אומרת,חברה מקפיצה אותי חזרה מהעבודה הוא אומר לי לצלם שאני איתה.. איך אפשר לחיות ככה ריבונו של עולם ?! אז כן יש לו תכונות טובות ודברים טובים אבל מה זה כל המגרעות האלה ?! אני לא יודעת , לא בטוחה אם הוא מתאים לי בכלל , אם הקשר הזה הולך למשהו טוב .. אני לא התגרשתי בשביל להתחיל פרק ב' בחיים שלי ושוב להיכנס לאותו דבר. אני כבר לא יודעת מה לעשות , קשה לי עם הכל ):
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

" לנשום" לחיות מתוך שמחה

לפרטים ויצירת קשר

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר