שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

מרכז אלה - אימון להצלחה בשיטת ד"ר שגיא

לפרטים ויצירת קשר

ענבל גלפרב - Image Workshops

לפרטים ויצירת קשר

צביקה אברמוביץ

לפרטים ויצירת קשר
'

אבודה ...

בחזרה לפורום

אז ככה, אני בת 25,גרושה טרייה של חצי שנה לאחר זוגיות של 6 שנים ופרודים שנה. כשאני והגרוש שלי ניפרדנו אני התחלתי זוגיות חדשה,בהתחלה הכל היה טוב,יפה ומלבלב אבל לאט לאט זה התחיל להתדרדר והגיע למצב של אלימות , קללות , השפלות ... ואני בחורה מאוד רגישה ולוקחת הכל ללב וניפגעת מאוד מהר. נשארתי איתו לאחר הבטחות שזה לא יקרה שוב וכן הלאה , מיותר לציין שלאחר הפעם הראשונה הכל המשיך ובכל זאת נשארתי. בן זוגי לא סומך עליי בכלום !! אין לו טיפה של אמון בי ובשבוע שעבר האנשי קשר שלי ושלו התערבבו והוא ראה שם של בחור שהוא אמר שהוא לא קשור אליו והוא קשור אליי , הוא כמובן לא האמין לי כאשר אמרתי לו שזה ממש לא קשור אליי , זה הגיע למצב שאנחנו מחוץ לאוטו הוא פשוט מרביץ לי הוא דחף אותי על המדרכה שבו נפצעתי בכף היד ובברך והגיע עד כדי כך שהזמינו לנו משטרה ,שנינו נחקרנו אך שוחררנו לבסוף. אתמול , התחלנו לדבר ועלה הנושא למה אני לא עוזרת לו בחובות שלו ומשתתפת איתו חצי חצי.. חשוב לציין שהוא מרוויח 9,000 ש"ח ואני סך הכל מרוויחה בין 4,500-5,000 ש"ח ואמרתי לו את זה והוא יודע כמה אני מרוויחה ובנוסף גם אמרתי לו שזה ממש לא התפקיד שלי להשתתף בחובות שלו , נכון שאנחנו זוג אך זה לא חובות שעשינו ביחד וזה כמו שאני לא מבקשת ממנו שישתתף איתי חצי בהלוואה לאוטו , בביטוח , בחוב שלי .. הוא מכיר אותי איך היתי עם הגרוש שלי שנתתי לו ושילמתי לו דברים אז הוא לא מבין למה אני לא עוזרת לו והוא רואה את זה כדבר מאוד לא טוב ורב איתי על זה וזה ניגמר בזה שהוא יוצא מהאוטו ואומר לי ללכת להזדיין. בגדול , למדתי להכיר אותו ואני רואה שהכל חייב להיות לפי איך שהוא רוצה , איך שהכל נוח לו , הוא תמיד חייב להיות שידו על העליונה ואני האישה הקטנה שמקשיבה ואעשה מה שהוא אומר וחס וחלילה אם אני אעיז רק לענות לו. יש עוד הרבה הרבה דברים בקשר שלא טובים אבל שורה תחתונה כן אני אוהבת אותו אבל כל פעם יורד לי עוד ועוד ממנו בגלל ההתנהגות שלו כלפיי זה בא לידי ביטוי שלא בא לי לקיים איתו יחסי מין. הוא מעליב אותי ופוגע בי מאוד עם ההתנהגות שלו ואף פעם לא טוב לו ותמיד יש לו תלונות לגביי. קשה לי מאוד מאוד לקום ולעזוב , אין לי את הביטחון העצמי הזה ואני אובדת עצות , קשה לי ולא טוב לי זה לא מגיע לי במיוחד בפרק ב' בחיים שלי. מה לעשות ?! אהבה בכל מחיר ?! קשה לי )=
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר

איריס שוסטר -יועצת כלכלית למשפחה

לפרטים ויצירת קשר

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר