שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

Lookin-מנהיגות מבפנים

לפרטים ויצירת קשר

גולן שני אימון ופיתוח אישי

לפרטים ויצירת קשר

דולי בריח - המפתח שלך לתוצאות

לפרטים ויצירת קשר
'

בעיית קנאה

בחזרה לפורום

היי :) יש לי חבר עוד מעט 3 שנים, ושנינו מאוד צעירים (בכיוןן 18, 19). גיליתי לאחרונה שיש לי בעיית קנאה רצינית.. כל פעם שהוא מדבר על בנות/ידידות שהוא דיבר איתן, או נפגש/עומד להפגש איתן, יש לי צביטה ענקית בלב שלא עוזבת אותי, ומטרידה אותי לאורך זמן. אני מודעת לעובדה שזו בעיה, ושיש לי צורך לטפל בכך. המצב מורכב מכיוון שכיבכול זה בסדר שאקנא, כי נהייתה לי די חרדת נטישה ובעיית ביטחון גדולה בקשר, מאז שנפרד ממני לפני כמעט שנה, וחזרנו אחרי 4 חודשים בערך. בנוסף בזמן הזה היה בקשר עם אקסיות מיתולוגיות פתאום, והכיר ידידות רציניות שהיה לו קצת רגשות אליהן בהתחלה. לא משנה כמה הוא אומר לי שהוא אוהב אותי ובחיים לא יבגוד בי, ושאני צריכה לסמוך עליו, קשה לי כל כך עם בנות בחיים שלו. אולי כי אני לא סומכת עליהן (בעיקר מסיפורים על בגידות שלהן), אבל רוב הבעיה מצויה בי. הוא עומד להפגש עם ידידה, ואני ממש לא התכוונתי להגביל או למנוע ממנו כי אין לי זכות או רצון שיוותר על מה שהוא רוצה בגלל בעיות שלי (כן מנעתי ממנו להשתכר מאוד איתה לבד בבית ולישון באותו בית יחד, כי זה פשוט לא מרגיש לי ראוי, אבל הוא הסכים בסוף). בכל מקרה אני יודעת שפתרונות לא באים בשניה, אבל אני חייבת להתחיל תעבודה העצמאית איפשהו. ופעם כתבתי פה, והייתי מאוד מרוצה ממה שהיה לך להגיד, אז ישר חזרתי לפה כשאני שוב במצוקה. אני אשמח לשמוע כל מה שאתה חושב, ואיך לדעתך אני אוכל לעשות את השינוי המחשבתי הזה. זו תחושה נוראית להיות בלחץ וסטרס בהקשר לבן אדם שאני אוהבת, וכמובן שלו זה גם לא נעים, ואני חייבת לעשות עם זה משהו. תודה מראש
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר

איריס שוסטר -יועצת כלכלית למשפחה

לפרטים ויצירת קשר

KH ייעוץ משכנתאות

לפרטים ויצירת קשר