שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

Right - האימון הוא נכון

לפרטים ויצירת קשר

עינת בר אילן קיץ - אימון אישי

לפרטים ויצירת קשר
'

שאלת הכל או כלום?

בחזרה לפורום

היי, אשמח לשתף בבעיה שיש לי בזוגיות ולשמוע את העמדה שלך בעניין. אני ובן זוגי שנה ביחד (גיי), אני בן 28 והוא 25. אנחנו אוהבים אחד את השני, שנינו טיפוסים שיודעים להקשיב, להבין, ולנסות להתגמש האחד עם השני כשצצה בעיה. יש ביננו תקשורת טובה. החלטנו גם לעבור לגור ביחד ממש אוטוטו. מבחינתו הוא אומר שאני האחד שלו ושהוא בטוח שזה זה מבחינתו. יחד עם זאת, יש פער שקשה לי לגשר עליו. נקרא לזה פער במנטליות אולי. או בבגרות. אני כבר שנים בעבודה קבועה, מרוויח יפה, מאוד ממוקד במטרות ובדברים שחשובים לי. מבחינת אורח החיים שלי, יש לי מספר חברים מצומצם יחסית. הוא עדיין סטודנט, לא ממוקד במה הוא רוצה לעשות בחיים וגם לא עושה יותר מדיי כדי להבין את זה, עובד בעבודת סטודנטים לא מאוד רצינית, שדורשת ממנו לעבוד בלילות. אנחנו אוהבים לבלות את הערבים ביחד, אך הוא עובד פעמיים-שלוש בשבוע בלילות, ואני עובד בימים במשרה מלאה ודי שגרתית, כך שיש ימים שאנחנו לא נפגשים בכלל. עד כאן, ואם זה היה רק זה, אז זה כנראה היה סביל . בנוסף לזה, הוא טיפוס מאוד חברותי, והוא מאוד אוהב לצאת עם חברים שלו (כמעט תמיד לבד). כך יוצא שערב נוסף בשבוע, ולפעמים שתיים (בנוסף ל2-3 שהוא עובד), הוא יוצא עם חברים. הבילוי הוא לא לשבת בערב לקפה (כך שאם זה היה, אולי לפחות היינו נפגשים לישון יחד), אלא לצאת לשתות או לצאת למסיבה עד השעות הקטנות של הלילה. לי זה קשה כי אני גם רוצה לראות אותו ואני מעדיף לראות אותו ולא לבלות עם חברים עד מאוחר, וגם כי קצת קשה לי עם הצורך שלו לצאת למועדונים. אני יודע שהוא לא עושה שם כלום, כי כשדיברנו על זה הוא הסביר לי שככה הוא נהנה עם חברים שלו, הם רוקדים, שותים קצת, משתחררים, וזה עושה לו טוב. הוא גם צמצם יחסית את התדירות של היציאות למועדונים, אך זה עדיין קורה, וכמובן גם מפגשים עם חברים עד הלילה (לאו דווקא במסיבות אלא לפעמים סתם נפגשים, אבל תמיד מעורב בזה שתיה ואלכוהול). חשוב לי לציין שיש אהבה, ויש משיכה, אבל יש גם פער מבחינתי די גדול בנושא הזה. אני לא רוצה לשנות אותו, ובטח שלא להגיד לו שלא יצא, כי אם זה מה שעושה לו טוב, זו תהיה טעות לגרום לו לוותר על זה. מצד שני, זה גורם לי לתחושות קשות מאוד כי אני שואל את עצמי, למה הוא לא מעדיף שנהיה ביחד? ולמה הוא מעדיף לשתות ו להשתחרר , ולא שנישן יחד? מעניין אותי לדעת מה עמדות לגבי הסיפור, והאם זה פער שניתן לגשר עליו? או שאולי לא? תודה רבה והמשך יום טוב!
כותרת:
מחבר:
אימייל:
הודעה:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר

התבוננות - יעוץ להעצמה נשית

לפרטים ויצירת קשר