שלום אורח, התחבר
חיפוש מאמן אישי:
לקבלת ייעוץ אישי

תחומי יעוץ

תחומי אימון

תחומי עו"ד

זמינים לייעוץ

מיכל דן- אימון אישי, זוגי ועסקי

לפרטים ויצירת קשר

כוכבי משה - יעוץ עסקי

לפרטים ויצירת קשר

עו"ד מירזאי אסף

לפרטים ויצירת קשר

תמר ברוש - יעוץ אישי

איזור בארץ: מרכז
כתובת 1: הצג כתובתשלמה המלך 3 תל אביב
כתובת 2: הצג כתובתהתירוש 4 אבן יהודה
טלפון 1: הצג מספר052-2683134
טלפון 2: הצג מספר
אתר: הצג אתרhttp://http://www.tamarbrosh.co.il/

ליעוץ יש להתקשר למספר: 012-40-900-720-901

שלוחה:

הייעוץ הנו באחריות בעל המקצוע בלבד

תיאור מלא של בעל המקצוע:
 אני תמר.
 
בת 40 נשואה ואימא לאלאיה, ואני אוהבת את החיים.
 
אני יודעת בכל רגע ורגע של היום שהשמחה, האושר ותחושת החופש בחיים תלויים אך ורק בי ולכן אינני מצפה מאף אחד ומשום דבר ליצור אותם עבורי.
 
אני הסמכות – אני מקור האושר – אני האחראית היחידה לכל דבר שקורה בחיי
 
נעים להכיר אתכם
 
לא תמיד חשתי אושר ושמחה בחיי. למעשה שנים לא מעטות ביליתי בתחושה מתמדת שהאושר תמיד רק חולף על פני, או לכל היותר עובר לידי ולעולם אינו נשאר איתי. לא גדלתי מתוך מצוקה ואתגרי החיים שליוו אותי היו לא שונים משל אחרים, אבל תמיד ליוו אותי תחושות של דיכאון, חוסר אמון וחוסר משמעות.
 
ניסיתי ללכת בתלם: מסלול קצונה בצבא ואחר כך לימודי עריכת דין. האמנתי שכך אוכל לעזור לאנשים וגם הסתנוורתי מהדימוי הנוצץ ומלא החשיבות שאפף את המקצוע. כך ביליתי שנים במרדף אחרי מטרה שרק מילאה אותי ביאוש ובחוסר משמעות הולכים וגוברים, עד שבגיל 27 לאחר כמה שנות עבודה כעורכת דין, הגעתי למצב שבו לא יכולתי להמשיך לחיות כך את חיי. חשתי שאני חיה חיים של מישהו אחר ולא ידעתי כלל מי אני, הסבל שלי הגיע לשיאו.
 
ואז…
 
מצאתי את עצמי עוזבת את הכל, ונסעתי למספר שנים לחו"ל. באותן שנים פגשתי באדם שהפך להיות מורה הדרך שלי ומהווה לאורך השנים את מקור ההשראה שלי ליכולת האנושית לחיות מתוך חופש, בגרות, יצירתיות אינסופית ושלווה פנימית. בעזרתו ובעזרת טכניקות מדיטציה עברתי תהליך עמוק של ריפוי, שינוי תפישה, התבגרות ושחרור מהתניות כובלות ומגבילות.
 
במהלך הדרך התחתנתי פעמיים וילדתי את בתי אלאיה. לא חזרתי למקצוע עריכת הדין, ובמקום זאת למדתי טכניקות ושיטות ריפוי והעצמה שונות כדי לעזור לעצמי ולאחרים. הצלחתי לגעת באנשים ולעזור להם לעבור שינוי בחייהם, אולם הקדשתי זמן רב לעבודה פנימית על עצמי מתוך ההבנה שכדי להפוך למטפלת טובה באמת, עלי לפני הכל להתפנות באמת מכל מה שמפריע, חוסם, מגביל ומכאיב בתוכי.
 
תהליך הריפוי וההעצמה האישית שלי ממשיכים להתרחש גם בימים אלה, אולם לאחר כ-12 שנות טיפול והתפתחות, אני חשה את עצמי מוכנה מאי פעם לתמוך ולהעצים אחרים בתהליכים שלהם.
 
את שיטת האור הלבן הכרתי לפני כשנה, לאחר שמפתח השיטה והמדריך שלי, שי טובלי, פיתח אותה, ומאז שפגשתי בה מפלס האושר בחיי רק הלך ועלה. התחלתי את דרכי כמטופלת, אולם לא עבר זמן רב עד שהפכתי להיות מטפלת, ואף בהמשך הוכשרתי ללמד אותה ולהכשיר מטפלים חדשים בשיטה.
 
עבורי כמטפלת, שיטת האור הלבן היא כמו חלום שהתגשם. כמי שעברה דרך לא מעט שיטות טיפול, האור הלבן היא שיטת הטיפול הרחבה, העמוקה ומחוללת השינוי ביותר שהכרתי עד כה. היא לימדה אותי לא לפחד מאף רגש שלילי שנמצא בתוכי. היא הראתה לי שאני יכולה להשתחרר מכל דפוס מגביל ומעיק אם רק אחפןץ בכך, שאני לא חסרת אונים ומעולם לא הייתי. היא השיבה לי את הכבוד העצמי, הביטחון והעוצמה ואפשרה לי לאהוב את עצמי ולקבל את עצמי באופן מלא. כך, כיום, גם אני יכולה לתת את המתנה הנפלאה הזו של העצמה אישית, ביטחון עצמי, שחרור מבעיות רגשיות וחיבור לתחושת משמעות נפלאה לכם.
 
אז אם אתם סובלים מבעיות רגשיות, חשים מותקפים על ידי דפוסים מגבילים ומשפילים, חשים שאיבדתם את השליטה על חייכם ושאין לכם כוח להתמודד, "האור הלבן" הוא המתנה הכי גדולה שאתם יכולים לתת לעצמכם; מתנה שתחולל מהפכה אמיתית באיכות האושר והשמחה חייכם.
תמר ברוש - יעוץ אישי זמין ליעוץ טלפוני

יצירת קשר

מאמרים מאת תמר ברוש - יעוץ אישי - אישי, העצמה נשית:

פינת המומלצים

זוגיות בזיגזג עדכני

זוגיות בזיגזג עדכני

לפרטים נוספים

לצאת מהשגרע

לצאת מהשגרע

לפרטים נוספים

מה שחשוב...

מה שחשוב...

שמעון דולן - אבישי לנדאו
עברית-אנגלית

לפרטים נוספים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

ניהול על פי ערכים תשוקתיים / רגשיים, אתיים, כלכליים

שמעון דולן- סלבדור גרסיה-אבישי לנדאו

לפרטים נוספים

The Value of Values

The Value of Values

Educational Cards Games for KIDS and their Families

לפרטים נוספים

EL Valor de los Valores

EL Valor de los Valores

משחק הערכים למשפחה (ספרדית מרכז אמריקה)

לפרטים נוספים

Coaching By Values

Coaching By Values

שמעון דולן - 2011

לפרטים נוספים

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

מאמן/יועץ, מעוניין לפרסם כלי עזר מקצועי?

לפרטים נוספים

" לנשום" לחיות מתוך שמחה

לפרטים ויצירת קשר

ריקי לייבוביץ-אוסדון -מאמנת ילדים נוער ו-מתבגרים

לפרטים ויצירת קשר

פריבה בוסתנאי

לפרטים ויצירת קשר